Aktualności

21
lipca
Realizacja filmu promocyjnego dla Gminy Szydłów dzień II
Dzisiaj tj. 21.07.2019 czyli drugiego i ostatniego dnia realizacji nasza niezmordowana ekipa swoją "realizację filmu promocyjnego dzień I" zwijką po nocnych scenach skończyła o wschodzie słońca.
Pełni sił i zapału do pracy już od 11:00 w wąwozie kreowaliśmy bitwę, której następnie byliśmy świadkami.
Stąd chętnie podzielimy się pewnym przemyśleniem: 

Średniowieczne bandy nie były skore do pertraktacji!


więcej
20
lipca
Realizacja filmu promocyjnego dla Gminy Szydłów dzień I
W dniu 20.07.2019 rozpoczęliśmy realizację filmu promocyjnego dla gminy Szydłów.  Dzięki wspaniałej współpracy w ten weekend cofnęliśmy się z całym miastem do czasów późnego średniowiecza. Poniżej podrzucamy dla Was kilka zdjęć z tego dnia oraz pozwalamy odkryć rąbka tajemnicy. 

  

więcej
5
maja
Na planie reklamy Wild Bean Cafe
W drodze zaczyna doskwierać Ci zmęczenie, droga dłuży w nieskończoność, zgłodniałeś w środku nocy a może absolutna klasyka gatunku: czas zatankować? Z różnych powodów odwiedzamy stacje benzynowe, dla Krzysztofa Szkarłata dzisiaj tym powodem była obsługa planu zdjęciowego i asysta przy tworzeniu scenografii! :) 
więcej
13
grudnia
Prosto z Estonii!

13.12.2018 to zdecydowanie kolejny piękny, mroźny dzień... przynajmniej tutaj - w Estonii! Krzysztof Szkarłat jako asystent i operator kamery wraz z Michałem Tombarkiewiczem odpowiedzialnym za dźwięk realizują właśnie film reklamowy dla firmy Epson promujący produkowane przez nią rzutniki odpowiednie do Mappingu 3D. 

więcej